Scoala Gimnaziala Boloni Farkas Sandor -

Scoala Gimnaziala Nr. 1 Blejesti. Inscrierea in invatamantul primar 2014 acte normative. Raport anual de evaluare internă а calității. Plan managerial pentru anul scolar 2016-2017. Conducatorii de clase an scolar 2013-2014. Rezultate la olimpiade si concursuri scolare. Activitate specifica clasei pregatitoare. Omul poate deveni om numai prin educaţie. El nu e nimic decât ceea ce face educaţia din el. I.Kant. 2013 Scoala Gimnaziala Nr. 1 Blejesti.

OVERVIEW

The web site scoalablejestitr.info currently has an average traffic ranking of zero (the smaller the superior). We have traversed zero pages inside the site scoalablejestitr.info and found two websites interfacing with scoalablejestitr.info. There is one contacts and addresses for scoalablejestitr.info to help you correspond with them. The web site scoalablejestitr.info has been on the internet for five hundred and seventy-eight weeks, three days, thirteen hours, and thirty-seven minutes.
Addresses
Online Since
Apr 2013

SCOALABLEJESTITR.INFO TRAFFIC

The web site scoalablejestitr.info has seen varying amounts of traffic within the past the year.
Traffic for scoalablejestitr.info

Traffic ranking (by month) for scoalablejestitr.info

Traffic ranking by day of the week for scoalablejestitr.info

SCOALABLEJESTITR.INFO HISTORY

The web site scoalablejestitr.info was registered on April 05, 2013. It is now five hundred and seventy-eight weeks, three days, thirteen hours, and thirty-seven minutes old.
REGISTERED
April

SPAN

YEARS
MONTHS
DAYS

- Asociația Europa Digitală

Aplică pentru un website gratuit. 1 Programul WEB-ONG proiectarea, dezvoltarea, implementarea şi gãzduire paginã de internet GRATUITĂ pentru Organizațiile Neguvernamentale din România, Mãsura 201. Începând cu data de 01. 2014 toate organizațiilor neguvernamentale beneficiazã de sprijin în implementarea GRATUITĂ a paginii de internet în baza Mãsurii 201 adoptatã de Asociaţia Europa Digitalã.

WHAT DOES SCOALABLEJESTITR.INFO LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of scoalablejestitr.info Mobile Screenshot of scoalablejestitr.info Tablet Screenshot of scoalablejestitr.info

Remus Lucut

Titu Maiorescu nr 21

satu mare, satumare, 440108

RO

SCOALABLEJESTITR.INFO SERVER

Our crawlers discovered that a lone page on scoalablejestitr.info took one thousand and sixty-three milliseconds to stream. We could not observe a SSL certificate, so therefore we consider scoalablejestitr.info not secure.
188.215.51.242

NAME SERVERS

ns1.europadigitala.eu
ns2.europadigitala.eu

We revealed that this website is employing the nginx admin server.

Scoala Gimnaziala Boloni Farkas Sandor -

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The web site scoalablejestitr.info states the following, "Inscrierea in invatamantul primar 2014 acte normative." I noticed that the website also said " Raport anual de evaluare internă а calității." They also said " Plan managerial pentru anul scolar 2016-2017. Conducatorii de clase an scolar 2013-2014. Rezultate la olimpiade si concursuri scolare. Omul poate deveni om numai prin educaţie. El nu e nimic decât ceea ce face educaţia din el."

ANALYZE SIMILAR WEBSITES

Școala Gimnazială Ioan Bob Cluj-Napoca Bine ați venit pe site-ul Școlii Ioan Bob

Prin implicare în propria devenire, spre performanţă şi excelenţă! Diploma de Excelență Instituțională 2011.

Şcoala cu clasele I-VIII Bobiceşti, Olt, România o şcoală ca oricare alta

Şcoala cu clasele I-VIII Bobiceşti, Olt, România. 8230;o şcoală ca oricare alta. Mijloace de invatamant folosite la clasa pregatitoare. Este luminoasa acesta sala de clasa. Imagine de ansamblu a clasei pregatitoare.

Scoala Gimnaziala Nr.1 Borla

Rarr; Proces-Verbal candidati admisi pentru participarea la concurs ocupare post de secretar scoala. Rarr; Proces-Verbal candidati admisi pentru participarea la concurs ocupare post de administrator financiar. Rarr; Gospodărie ecologică Környezetbarát háztartás Hajnalcsillag csoport.

Scoala Brancoveneasca

Dacă îți iubești copilul, arat-o prin educația pe care i-o dai. Sfântul Ioan Gură de Aur. Bd 1 Mai, nr. 44, etaj 2, Constanţa.